Instalacja programu Zoom

Do czego wykorzystujemy program

Program Zoom przeznaczony jest między innymi do prowadzenia korepetycji indywidualnych oraz zajęć grupowych na odległość (kursy online). Zoom wykorzystywany jest w naszej szkole do prowadzenia kursów języka norweskiego. Program jest w pełni darmowy dla kursantów, a za korzystanie z niego nie pobierane są żadne opłaty. Wszystkie połączenia pomiędzy naszą szkołą a kursantami są w pełni bezpieczne, ponieważ połączenia zabezpieczone są specjalnym certyfikatem SSL. Program dostępny jest na komputery z zainstalowanym systemem Windows, Linux, iOS oraz na urządzenia mobilne i przenośne z systemem Android. Więcej szczegółów na stronie producenta pod adresem www.zoom.us.

Instalacja na PC

1. Pobieranie programu

Pobierz program "Zoom Client for Meetings" ze strony www.zoom.us/download.

program zoom

2. Katalog z programem

Otwórz katalog, w którym został zapisany program. Następnie kliknij dwa razy ikonę z programem w celu uruchomienia instalatora.

zoom - katalog z programem

3. Instalacja programu

Po rozpoczęciu instalacji, program w pełni automatycznie rozpocznie zapisywanie niezbędnych plików potrzebnych do uruchomienia programu. Poczekaj na zakończenie  instalacji. Może to potrwać maksymalnie do 3 minut.

instalowanie programu zoom

4. Zakończenie instalacji

Po prawidłowym przebiegu instalacji na monitorze pojawi się okno logowania do programu. 

logowanie - program zoom

Wsparcie techniczne

W razie wystąpienia problemów z instalacją programu skontaktuj się z naszym działem technicznym drogą elektroniczną poprzez poniższy formularz. Nasz dział techniczny odpowie na Wasze zgłoszenie najszybciej jak to będzie możliwe. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17. Szanowny użytkowniku, wsparcie techniczne kierujemy wyłącznie dla kursantów naszej szkoły lub studentów uczelni, z którymi współpracujemy. Zapytania zgłaszane przez osoby i podmioty, z którymi nie nawiązaliśmy współpracy, nie będą realizowane i zostaną automatycznie usunięte.  

Film instruktażowy

video
play-sharp-fill

Formularz wsparcia technicznego