Media

Radia norweskie

Norweskie stacje radiowe ze wszystkich regionów Norwegii. Radio na żywo prosto z kraju fiordów kierowane do dorosłych, młodzieży, jak również i dzieci. Norweskie radio online w stacjach informacyjnych oraz rozrywkowych.  Wzmocnij naukę norweskiego dzięki słuchaniu norweskich stacji radiowych.

Telewizja norweska

Norweska telewizja tu i teraz. Znajdziesz tu różnorodne programy rozrywkowe, publicystyczne, wydarzenia, sport, dokument, ale także programy dla dzieci i młodzieży. Jesteś miłośnikiem norweskich programów i seriali telewizyjnych, to jest to miejsce dla Ciebie. Oglądając norweską telewizję uczysz się o wiele szybciej. Dodatkowo wiele programów zawiera także tekst, dzięki temu słyszysz przekaz, który dodatkowo masz przedstawiony w formie napisów. To świetny sposób ułatwiający naukę języka.

Portale norweskie

Zbiór norweskich portali internetowych w jednym miejscu. Norweskie portale odwiedzane najczęściej przez Norwegów skupiające najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, informacje polityczne, wiadomości gospodarcze. To doskonały sposób nauki języka norweskiego – czytaj i bądź na bieżąco w newsach z kraju wikingów.