Kurs norweskiego – slajdy tematyczne

Co tydzień nowe zagadnienia i wyrażenia - kurs języka norweskiego

Darmowy kurs języka norweskiego, to mała, ale regularna porcja nauki. Lekcje podzielone są na grupy tematyczne, a każdy slajd to różne zwroty i wyrażenia norweskie. Zagadnienia obejmują podstawowe słownictwo z danej dziedziny. Chcąc pogłębić swoją wiedzę, zapraszamy do zapisania się na prowadzone przez nas kursy online.

Transport - branżowy kurs norweskiego online

Jeżeli wybierasz się do Norwegii i planujesz pracować jako kierowca lub może już wykonujesz pracę związaną z transportem, ten dział jest właśnie dla Ciebie. Szybki kurs języka norweskiego, gdzie znajdziesz dużo zagadnień i wyrażeń związanych z transportem. Ucz się z nami krok po kroku. Chcesz dowiedzieć się więcej lub interesują Cię inne zagadnienia, zwroty i wyrażenia związane z Twoją dziedziną, zapisz się na specjalistyczny, branżowy kurs języka norweskiego dedykowany osobom, które pracują lub planują pracować w branży transportowej w Norwegii. Skontaktuj się z nami.

Medycyna - branżowy kurs norweskiego online

Ten kurs języka norweskiego poświęcony jest dla pracowników branży medycznej. Zagadnienia i wyrażenia norweskie umieszczone w tym dziale to tylko podstawy, jakie musisz znać chcąc pracować w sektorze medycznym w Norwegii. Masz możliwość pogłębić swoją wiedzę zapisując się na specjalistyczny kurs medyczny w naszej szkole. Skontaktuj się z nami, a poznasz więcej szczegółów.